Skip to main content

Serwis internetowy, działający pod adresem www.lastlonger.pl , prowadzony jest przez firmę „E-mediacom” z siedzibą w miejscowości: Mińsk Mazowiecki na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 8684.

Dane Sprzedawcy:
E-mediacom
Andriollego 16, 05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-198-22-53, REGON: 140105259

Serwis internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.lastlonger.pl , telefonicznie lub e-mailem. Zamówienia mogą składać klienci pełnoletni.

Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie 604-949-283.
Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Przesyłki dostarcza Poczta Polska lub firma kurierska DPD. Koszty przesyłki zawsze pokrywane są przez nabywcę.

Obowiązujący cennik kosztów przesyłki znajduję się na stronie zamówienia: Koszty wysyłki

Klient może wybrać następujące formy płatności:
– Płatność przy odbiorze – należność pobiera listonosz lub kurier
– Płatność z góry – tradycyjnym przelewem bankowym na konto sklepu

Zwrot bez podania przyczyny:
Klient, ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) towaru. Zwrot jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towarów zapłaconej przez klienta. Pieniądze zostaną zwrócone, przelewem na konto bankowe klienta.

Lastlonger.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.