Skip to main content

Wasze opinie

Przeczytaj opinie, które zostawili klienci.

Do tej pory byłem typowym krótkodystansowcem, który za nic nie potrafił zaspokoić swojej partnerki, a także i siebie. Czułem ogromny wstyd zarówno przed samym sobą jak i moją kobietą. Lekarz polecił mi stosowanie preparatu Last Longer i okazał się to istny strzał w dziesiątkę. Teraz nasz stosunek nie trwa mniej niż minutę, ale nawet ponad 20 minut. Last Longer w szybki, łatwy i bardzo bezpieczny sposób pozwolił na nowo poczuć mi się mężczyzną.

Aleksander S. z WarszawySpray Last Longer

Bardzo dobry spray, wystarczy kilka psiknięć przed stosunkiem i już można cieszyć się długim stosunkiem. W odróżnieniu do podobnych tego typu preparatów nie osłabia erekcji tylko jeszcze ją poprawia. Zdecydowanie polecam.

Roman F. z BytomiaSpray Last Longer

Testowałem już wiele preparatów opóźniających orgazm, ale tylko tem mi pomaga. Buteleczka wystarcza mi na bardzo długo bo to dość duża pojemność, aż 50ml.

Wiesław O. z PoznaniaSpray Last Longer

Last Longer to najskuteczniejszy preparat jaki stosowałem poprawiający męską zdolność seksualną i to bez dwóch zdań. W moim życiu próbowałem już wielu podobnych produktów, ale tylko Last Longer daje efekty działania na najwyższym poziomie. Najlepszym dowodem działania tego preparatu jest moja żona, która potwierdza w pełni ogromną poprawę naszego życia erotycznego.

Sławek K. z WrześniŻel Last Longer

Dobry żel, wydłuża czas trwania stosunku i dodatkowo poprawia twardość członka a nawet wydaje mi się, że większy orgazm dzięki temu żelowi jest 🙂 a może to dzięki długiemu stosunkowi? 🙂

Roman F. z BytomiaŻel Last Longer

Zdecydowanie polecam też preparat ! Na mnie działa wyśmienicie.

Wiesław O. z PoznaniaŻel Last Longer